Nämä tiedot eivät välttämättä ole ajan tasalla, ja ne on tarkoitettu ainoastaan arkistointitarkoituksiin. Lue lisää

Napa & paja

Tämä listaus on merkitty suljetuksi.

Yhteystiedot

Napa & paja
Eerikinkatu 18, 00100 Helsinki, Finland
Saa reittiohjeet
Historialliset aukioloajat: Näytä
Facebook-profiili: Vierailu
Google Kartat: Vierailu
Arvostele
Lisää Kuvia

Yrityksen kuvaus

Tämä yritys toimii seuraavalla toimialalla: Ostoksilla käynti.
teollisuus
Ostoksilla käynti
Toimiala:
Vähittäiskauppa (pl. moottoriajoneuvojen ja moottoripyörien kauppa)
ISIC-koodit
47

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Missä yritys Napa & paja sijaitse?

Yritys Napa & paja sijaitsee osoitteessa Eerikinkatu 18, 00100 Helsinki, Finland, Uudenmaan maakunta.
Q2

Minä päivinä Napa & paja on avoinna?

Tämä listaus on merkitty suljetuksi.
Napa & paja on avoin ke–pe 12.00–18.00; la 12.00–16.00; suljettu ma–ti, su .
Q3

Mikä on yrityksen Napa & paja verkko-osoite (URL)?

Verkkosivusto yritykselle Napa & paja on www.pajadesign.com.
+

Samanlaisia yrityksiä lähistöllä

+

Muita yrityksiä tässä osoitteessa

Eerikinkatu 18, 00100 Helsinki, Finland
+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 00100

Yrityksiä paikoissa 00100: 19 162
Väestö: 16 607
00100 Yritystiheys lämpökarttana

Luokat

Shopping:  19 %
Professional Services:  19 %
Restaurants:  12 %
Industry:  11 %
Muu:  39 %

Hinta

kohtalainen:  41 %
halpa:  32 %
Kallis:  17 %
Hyvin kallis:  10 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  38 %
9:  35 %
5:  16 %
2:  10 %
Muu:  2 %

Naapurustot

Etu-Töölö:  16 %
Kamppi:  39 %
Kluuvi:  35 %
Muu:  10 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 00100

Sukupuoli

Nainen:  53 %
Mies:  47 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu