Nämä tiedot eivät välttämättä ole ajan tasalla, ja ne on tarkoitettu ainoastaan arkistointitarkoituksiin. Lue lisää

Helen Charging Station

Yhteystiedot

Helen Charging Station
Kulosaarentie 2, 00570 Helsinki, Finland
Saa reittiohjeet
Puhelin: 09 6178030
Verkko: www.helen.fi
Google Kartat: Vierailu
Soita
Arvostele
Lisää Kuvia

Yrityksen kuvaus

teollisuus
teollisuus
Toimiala:
Electric Vehicle Charging Station
ISIC-koodit
5221

Kysymyksiä ja vastauksia

Q1

Mikä on puhelinnumero yritykselle Helen Charging Station?

Puhelinnumero yritykselle Helen Charging Station on 09 6178030.
Q2

Missä yritys Helen Charging Station sijaitse?

Yritys Helen Charging Station sijaitsee osoitteessa Kulosaarentie 2, 00570 Helsinki, Finland, Uudenmaan maakunta.
Q3

Onko yritykselle Helen Charging Station ensisijaista yhteyshenkilöä?

Voit ottaa yhteyttä yritykseen Helen Charging Station puhelimitse numeroon 09 6178030.
Q4

Mikä on yrityksen Helen Charging Station verkko-osoite (URL)?

Verkkosivusto yritykselle Helen Charging Station on www.helen.fi.
+

Samanlaisia yrityksiä lähistöllä

+

Yrityksiä paikoissa Postinumero 00570

Yrityksiä paikoissa 00570: 1 126
Väestö: 5 179
00570 Yritystiheys lämpökarttana

Luokat

Professional Services:  20 %
Industry:  14 %
Muu:  65 %

Hinta

halpa:  44 %
kohtalainen:  38 %
Hyvin kallis:  12 %
Kallis:  6 %
Muu:  0 %

Aluekoodit

4:  45 %
9:  28 %
5:  25 %
Muu:  2 %

Naapurustot

Kulosaari:  93 %
Muu:  7 %
+

Tilastot ja väestötiedot kohteessa Postinumero 00570

Sukupuoli

Nainen:  53 %
Mies:  47 %
Muu:  0 %
+

Kirjoita arvostelu